OSIEDLE WILLE ZAWADY

Domy

Duża powierzchnia całkowita mieszkań – 357 m2 – gwarantuje przestrzeń życiową dla najbardziej wymagających. Została ona podzielona na dwie strefy: dzienną na parterze oraz prywatną na piętrze i poddaszu. Dzięki temu mieszkańcy zyskują poczucie komfortu i przestrzeni w części reprezentacyjnej oraz prywatności na wyższych kondygnacjach domu.

W każdym budynku na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, doświetlony dużymi oknami. Stanowi on architektonicznie spójną jedność z jadalnią, holem wejściowym oraz otwartą kuchnią. Całość tworzy otwartą przestrzeń o powierzchni ponad 90 m2. Na parterze jest również toaleta oraz pomieszczenie, które można zaaranżować jako gabinet bądź pokój gościnny. Pierwsze piętro to strefa intymna z czterema sypialniami i dwoma łazienkami. Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze o powierzchni 90 m2, do którego prowadzi pełnowymiarowa klatka schodowa.  

Nasze domy mogą zostać wykończone na indywidualne zamówienie i zyskać niepowtarzalny charakter, styl i elegancję dopasowaną do potrzeb i upodobań właścicieli.

Karta domu 12   (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12b (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12d (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12f (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12h (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12A (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12C (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12E (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu 12G (kliknij aby pobrać PDF)

Karta domu  12I  (kliknij aby pobrać PDF)