OSIEDLE WILLE ZAWADY

Lokalizacja

palac w wilanowie

Nazwa dzielnicy pochodzi od jej serca, czyli barokowego pałacu należącego kiedyś do króla Jana III Sobieskiego. Jest to niepowtarzalnie piękna budowla nosząca wówczas miano „Willa Nowa”. Dziś otoczona jest urokliwym parkiem dostępnym dla okolicznych mieszkańców. 

Sama dzielnica w zamyśle architektów miała się stać „Miasteczkiem w mieście.” Cel osiągnięto, gdyż Wilanów stanowi dziś w pełni samowystarczalne osiedle. Znajdują się tu ekskluzywne sklepy, szkoły o wysokim poziomie kształcenia oraz liczne i zachwycające tereny zielone.   

Każdy oferowany przez nas dom prezentuje najwyższy standard, co jest charakterystyczne dla całego Wilanowa. W zabudowie zdecydowanie przeważa awangardowy design, co w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością pozwala tu wygodnie zamieszkać z całą rodziną. Ceniąc sobie komfortowy i nowoczesny tryb życia warto zdecydować się na nieruchomość w tej części Warszawy. Wraz z nią otrzymuje się nie tylko swoje stałe miejsce na ziemi, ale też wewnętrzną harmonię na lata.


Osiedle Wille Zawady znajduje się w prestiżowym, popularnym wśród warszawiaków punkcie stolicy, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Zawady, to dzisiaj najszybciej rozwijająca się część Wilanowa. Dominuje tu efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Zlokalizowane są tu głównie kameralne skupiska nowoczesnych domów.

W bliskim sąsiedztwie naszego osiedla znajduje się Centrum Handlowe Plac Vogla, liczne sklepy, poczta, kościół, szkoły, przedszkola i place zabaw dla dzieci oraz przystanki autobusowe. W pobliżu są nadwiślańskie tereny zielone, ścieżki rowerowe, zaplecze sportowe i parki.